Hakkımızda

106719821_305002154205133_3395865072760568401_n

Mükemmel Lezzetler

RESTAURANTIMIZA HOŞGELDİNİZ

TARİHÇE EKLENECEK.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque consequat varius urna hendrerit rutrum. Etiam et justo eget risus luctus cursus. Sed aliquam tempor ante, id posuere dui mattis ac. Quisque suscipit sodales nibh, et interdum lectus convallis non. In non vulputate leo. Donec nisl sapien, scelerisque et turpis eu, lacinia laoreet diam. Pellentesque pretium varius lorem, eget varius neque egestas non. Suspendisse in consectetur metus.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

BAZI AYRICALIKLARIMIZ

demo-attachment-1065-grrrf

Hızlı Teslimat

demo-attachment-1022-v

Uzman Şefler

demo-attachment-1066-k.l

Harika Lezzetler

VİZYONUMUZ

 Et ve et ürünleri sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı ve sağlığa uygunluk (hijyen) kurallarıyla içiçe, hızlı, güvenilir şekilde kahvaltı çeşitleri ile sektöründe de sürdürülebilirliği barındıran büyüme sağlayarak hizmet anlayışıyla  ilk akla gelen ve tercih edilen mahal markası olmak. Yüksek kalite ve fiyat oranını ürünlerin geniş yelpazesi ile tüketicilerin beklentilerini rant düzeye çıkarmak. Damak tadına göre yöresel lezzetlerimizi siz değerli tüketicilerimizin geleneklerine göre tatların birleşimini oluşturarak sevdirmek, Asırlık et deneyimini tüm değerleriyle içine alarak üreticiden tüketiciye odaklı hale getirerek, ürünlerimizi et mahal markasıyla Türkiye’ye ve sınırlarımızın ötesine taşımak.

MİSYONUMUZ

Daima en iyiyi üretme politikası ile en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünler sayesinde yerel ve ulusal düzeyde güvenilir, sağlam bir firma olmak. İnsan sağlığını tehdit edecek her türlü unsurlardan uzak et-süt ürünlerini tüketmenin tüm kesimin hakkı olduğu görüşünü savunarak, sosyal düzeyde toplum sağlığına odaklı, doğal ürünleri sunarak mutlu, sağlıklı  nesillerin yetişmesinde katkıda bulunmak. Doğal ve kaliteli ürünler ile tüm dünyada lider bir marka haline gelmek. Tüketicilerimizin ürünlerimizi istediği her yerde güvenle ulaşılabilir hale getirmek, sektörün ilk tercihleri haline gelmek.

UZMAN ŞEFLERİMİZ

PROFESYONEL AŞÇILAR